Sabi Saltiel

2010 yılında ABD'de Berklee College of Music Gitar ve Kompozisyon bölümlerinden mezun oldu. Üniversite yıllarında gitar departmanı tarafından çeşitli ödüller aldı. Gitar, aranjman ve mix alanlarında 2010-2013 yılları arasında Los Angeles ve Boston'da Nili Brosh, Don Lappin, Jon Finn, Virgil Donati, Marco Minnemann, Stu Hamm, Brian Beller, Chad Wackerman, Steve Hunt, Joe Santarre, Crystal Day, Stevie Ann, Allie Vreeland, Kid Hollywood, Wrathschild gibi isimler ve müzik gruplarıyla birlikte çeşitli konserler, albümler ve müzikal çalışmalarda yer aldı. Bugün İstanbul'da Özge Fışkın, Siyah ve diğer isimlerle beraber profesyonel hayatına devam ediyor.

Barış Baykan

2013 yılında İTÜ MIAM'da müzik eğitimi ve ses mühendisliği yüksek lisansını tamamlamakla beraber İstanbul'da çeşitli kayıt stüdyolarında ses mühendisi olarak çalıştı, klasik müzik ve caz yapımlarında kayıt mühendisliği yaptı. Bir yandan müzisyenlik alanında sayısız grupla davulcu olarak sahne aldı. Sahne ve stüdyo ortamlarında müzisyenliğinin yanı sıra Gevrec bünyesinde ses mühendisliği ve yöneticilik görevlerini yürütmektedir. Müzisyen olarak Siyah projesinin davulcusudur.

Ekin Cengizkan

Yıldız Teknik Üniversitesi Sahne Sanatları Programına girdi. Ceylan Ertem ve Murat Çopur’la birlikte Anima’yı kurdu. İstanbul caz sahnesinin önemli bir parçası olarak sayısız müzisyenle çalıştı. 2008 ve 2011 yılları arasında dünyaca ünlü Berklee College of Music’te burslu olarak eğitim gördü. Bir çok ödül ve yüksek dereceyle mezun oldu, ve çalışmalarına New York’ta devam etti. 2012’de İstanbul’a geri döndü ve kısa bir dönem Bulutsuzluk Özlemi ile, ve ardından Ceylan Ertem ile çalışmaya devam etti. Güncel olarak Kadıköy Moda’da Barış Baykan, Sabi Saltiel ve Bora Bekiroğlu ile birlikte Gevrec dahilinde eğitmen ve stüdyo müzisyeni olarak hizmetleri veriyor.